Töötajad

Triin Vaaro direktor tel: 7361 550, 55645 615 e-mail: triin@mm.ee
Marge Pärnits arendusjuht tel: 7361 553 e-mail: marge@mm.ee
Lehar Kuul majandusjuht tel: 7361 552 e-mail: majandus@mm.ee
Ave Viirma muuseumi giid-pedagoog tel: 7361 554 e-mail: ave.viirma@mm.ee
Helena Grauberg peavarahoidja tel: 7361 552 e-mail: helena@mm.ee
Liis Reha teaduri kt tel: 7361 551 e-mail: liis.reha@mm.ee
Küllike Grauberg administraator tel: 7461 777 e-mail: kyllike@mm.ee
Margit Kilg giid-klienditeenindaja tel: 7461 777 e-mail: margit.kilg@mm.ee
Heli Poolakese mängutoa pedagoog tel: 7461 778 e-mail: heli.poolakese@mm.ee
Annika Haga Teatri Kodu programmijuht tel: 7461 061 e-mail: annika.haga@mm.ee
Kai Tuvik lastestuudio juht tel: 7461 064 e-mail: kai.tuvik@mm.ee
Mare Varendi Teatri Kodu administraator tel: 7461 060 e-mail: teatri.kodu@mm.ee
Martin Meelandi heli- ja valgustehnik tel: 7461 060 e-mail: martin.meelandi@mm.ee
Katre Villemson kunstiline juht tel: 7361 551 e-mail: katre.villemson@mm.ee