Kõige suuremad hasartmängu näitused ja konverentsid maailmas

Hasartmängu ja kasiino spetsialistidel on võimalik oma teadmisi uuendada ja uurida tööstuse trende erinevatelt suurematelt hasartmängu näitustelt ja konverentsidelt. Selles artiklis toome me välja maailma suurimad hasartmängu tööstuse üritused.

Global Gaming Expo (G2E) näitus

Global Gaming Expo näitus on üks maailma suurim globaalne ja kommertslik hasartmängu kogukonna professionaalide kokkusaamine Ameerikas. Näitusel on võimalik õppida uusi õpetlikke trende ning kogeda omal käel uusi tooteid ja innovatiivseid tehnoloogiaid, mis on näituse saalides välja toodud. G2E pakub sulle kõike vajalikku, mida võid vajada kasiino saali ja üle kogu kasiinoäri – alates traditsioonilistest kasiinodest kuni digitaalsete toodeteni – G2E garanteerib sinu kasiinoäri edu ja annab sulle põhjaliku ülevaate tööstuse trendidest ja parimatest toodetest. Samuti on näitusel võimalik suhelda teiste tööstuse spetsialistidega, et jagada oma kogemust ja õppida üksteise kogemustest. Global Gaming Expo võtab tavaliselt aset oktoobrikuus kasiinode paradiisis Las Vegase linnas.

Asia Gaming Summit

Avasta uusi turge ja ärivõimalusi Aasia suurimalt hasartmängu näituselt Asia Gaming Summit. Näitus pakub teadmisi suurimatelt hasartmängu ekspertidelt nii Taiwanist kui ka mujalt Aasiast hasartmängu viimaste arengute kohta, internetipõhise kasiino kohta, spordi kihlvedude kohta ning samuti loterii kohta Aasias. Taiwanis toimuv Asia Gaming Summit näitusel on võimalik kohtuda internetipõhiste kui ka internetiväliste kasiino operaatoritega, kohaliku valitsuse esindajatega, lahenduste pakkujatega, makseteenuste pakkujatega ja palju muud. 2017. aastal külastas näitust üle 200 külastaja üle 15 riigist. Kuigi üritus toimub Taiwanis, tuli üle poole näituse külastajatest – 60% väljaspool Aasiat kohale, et uurida kohalikelt tegijatelt uusi trende ja tooteid.

World Gaming Expo Monacos

World Gaming Expo (WGE) on rahvusvaheline hasartmängu näitus mis võtab aset detsembri alguses Grimaldi foorumis Monacos. World Gaming Expo toob kokku suurimad tegijad hasartmängu tööstuses, kaasa arvatud varustuse tootjad, mängumasinate ja tarkvara arendajad ning kasiino esindajad üle kogu maailma.  World Gaming Expo pakub unikaalset võimalust näidata oma innovatiivseid lahendusi suuremale publikule Euroopa südames. Hasartmängu tööstus kasvab üha jõudsamalt ning viimasel ajal on märgata palu uusi trende ja uusi turge kujunemas Aasias, Aafrikas ja Ida-Euroopas. Monaco on täiuslikult asetsev selleks, et tuua kõik hasartmängu professionaalid kokku, et jagada oma kogemusi ja esitleda uusi ideid ja uusi tooteid. World Gaming Expo toob lisaks kokku ühele üritusele hasartmängu tööstuse liidrid, tootjad, regulaatorid ja ka meedia.

See on täiuslik platvorm uute kontaktide loomiseks hasartmängu tööstusest. Tänu erinevatele partneritele meedia ja reklaami agentuuridest tõmbab World Gaming Expo ligi külastajaid üle kogu maailma ning ei valmista pettumust ühelegi suuremale kasiinosõbrale.

Betting On Sports America 2019 spordikihlvedude näitus ja konverents

Betting on Sports America on üritus, mida korraldab SBC, maailma tipp spordikihlvedude ürituste, uudiste ja meedia pakkuja. Kui sa oled huvitatud Ameerikas-põhinevast spordikihlvedude tööstusest või tahad koguda teadmisi kohalikelt tegijatelt, siis Betting on Sports America on kindlasti vajalik üritus, mida lisada oma kalendrisse.

Kokku on üritusel üle 40 konverentsi sessiooni, 3 konverentsi halli ja 6 peamist konverentsi teemat kogu kolme päeva jooksul. Ürituselt võib oodata kõrgema kvaliteediga spordi- ja spordikihlvedude teemalist sisu kokku üle 150-lt parimalt spordikihlvedude tööstuse kõnelejatelt ja ekspertidelt. Näitusesaalis on kokku üle 40 esineja ning kolme päeva jooksul on külastajatel võimalik luua uusi äri võimalusi ja kontakte.

Betting on Sports America toimub New Yorgis 23. – 25. aprillini 2019. Üritusele on oodata enamalt jaolt spordikihlvedude pakkujaid kuid ka tarnijaid, teenuse pakkujaid, meedia agentuure, makseteenuste pakkujaid seaduse reguleerijaid ning ka spordiklubide esindajaid.