Euroopa parimad spordimessid ja näitused

Euroopa on tuntud suure spordihuvi poolt, ning igal aastal toimuvad üle Euroopa mitmed erinevad spordiga seotud messid ja näitused. Need üritused meelitavad ligi nii tipp spetsialistid spordi-alal kui ka erinevad uued ja vanad firmad, kes spetsialiseeruvad spordimaailma toodete edasiarendamise ja valmistamisega. Samuti on võimalik nendelt üritustelt saada informatsiooni spordimaailma uute trendide ja uudistega, ning kohtuda sporditööstuse inimestega, kes on kohale lennanud erinevatest maailma paikadest. Allpool on nimekiri mõnest parimast näitusest ja messist, mis toimuvad igal aastal erinevates Euroopa linnades.

FIBO – fitnessi näitus ja mess Kölnis

Igal kevadel toimub Saksamaal Kölni linnas suur fitnessi ja spordi näitus ja mess FIBO, mis meelitab kokku maailma parimad fitnesstööstuse tegijad, tootjad ja mõjutajad. Kokku kestab FIBO neli päeva, mille jooksul on võimalik põhjalikult uurida füsioteraapia, grupifitnessi, kehakultuuri, funktsionaalse treeningu, konsulteerimise, kardio, spordi toitumise, fitnessmoe, võitlusfitnessi, EMS ja vibratsiooni, fitness stuudiote sisustuse kohta ja veel palju muud. Kõikide teemade kohta on võimalik leida nii uusi tooteid, uurida trendide kohta ning samuti kuulata ekspertide poolt arutelusid ja loenguid. Lisaks on näitusel eraldi võimalik uurida oma enda äri alustamise kohta ning õppida parimaid meetode teistelt oma ala spetsialistidelt. FIBO näitus on avatud terve päev, ning kokku tuleb iga aasta messile väljapanekuga üle 1000 väljapanija ning üle 100,000 külalise.

The Cycle Show – jalgrattaspordi näitus Birminghamis

Jalgrattaspordi huvilistele ja spetsialistidele toimub iga aasta sügisel Inglismaa linnas Birminghamis The Cycle Show, mis toob kokku huvitavad ja professionaalsed jalgrattaspordi väljapanijad üle maailma. Näitusel on võimalik tutvuda nii uute toodete kui ka trendidega ning samuti kohtuda teiste inimestega jalgrattaspordi maailmast. The Cycle Show-l on välja toodud uued murrangulised jalgrattad ning jalgratta varustus, riietus ja aksessuaarid. Kohale on oodatud nii algajad, hobi jalgratturid kui ka professionaalsed jalgratta sportlased. Samuti on näitusel ülesse seatud testi rajad rataste proovimiseks ning pealaval on võimalik kuulata kõnesid jalgrattamaailma tipptegijatelt.

Professionaalse autospordi näitus Kölnis

Köln on tuntud suurte ja professionaalsete näituste ja messide poolt, ning lisaks FIBO fitness näitusele kevadeti, toimub igal sügisel seal ka Professional MotorSport World Expo.MotorSport World Expo on avatud ainult professionaalsetele motosportlastele: külastajad peavad olema professionaalsed sportlased, kes on motospordi firma või organisatsiooni liikmed või siis need, kellel on võidusõiduluba FIA või rahvusliku autospordi ühingu poolt.Messil on kokku üle 200 väljapanija, kes toovad välja kõige uuemad tooted ja tehnoloogiad erinevatelt aladelt – autojõudlus; võidusõidu autode varustus ja aksessuaarid; testimine ja edasiarendamine; turvalisus; võidusõidu autod, meeskonnad ja võidusõiduseeriad; võidusõiduautode transport; ja motospordi äri. Siit leidub kindlasti midagi igale motosportlasele!

Equiros – rahvusvaheline ratsaspordi näitus ja mess Mosvkas

Ratsaspordi huvilistel pole vaja kaugele minna, sest rahvusvaheline ratsaspordi mess toimub igal sügisel Moskvas Sokolniki Näituse- ja Messikeskuses. Equiros ürituselt on võimalik näha viimase aja saavutusi ratsaspordis, tutvuda tootjatega, kes pakuvad ratsaspordi tooteid ja hobuste hoolitsemise jaoks mõeldud tooteid; teenuse pakkujatega kes spetsialiseeruvad hobuste tõuarendamisel, ratsaspordi poodides, hipodroomide arendamisel, privaatratsaklubide arendamisel, tööstustel ja samuti ka veterinaaralal. Üritusele on oodatud kõik ratsaspordi sõbrad, professionaalid ning amatöörid.