Parima kasiinod üle maailma hea muusika ja meelelahutusega

Paljud inimesed, kes pole kasiinodes käinud, eeldavad, et need on peamiselt kohad kus on võimalik ainult hasartmänge mängida. Kuid paljudes välismaa kasiinodes on võimalik ka näha palju enamat kui hasartmängu nautijaid. Üle maailma võib leida palju kasiinoasutusi, mis pakuvad suurepärast meelelahutust, mis pakuvad külastajatele võimalust nautida live-muusikat parimatelt artistidelt, teatrilavastusi, stand-up komöödiat ja palju muud. Kuigi Eestis asuvates kasiinodes pole võimalik leida väga palju meelelahutust, siis ma loodan, et see muutub lähitulevikus ning ka siin saab nautida kasiinodes enamat kui ainult hasartmänge koos sõpradega.

Sära ja glamuur kasiinodes

Kasiinotööstuse evolutsioon, et pakkuda jagatud elamust meelelahutus sihtkohtades, on viinud paljud kasiinod üle maailma suurte investeeringuteni attraktsioonidesse, mis pole kuidagi hasartmängudega seotud. Alates kabareest kuni burleskietendusteni ja muusikalavastustest elektroonilise muusikani, mida on võimalik näha lavadel kasiino saalides, baarides ja mängusaalides. Paljud kasiinod on tuntud just selle poolest, et nad pakuvad kuulsate muusikute kontserte, akrobaatikat, mustkunstietendusi ja isegi spordiüritusi.

Las Vegas – kasiinoparadiis keset kõrbe

Las Vegas on paljude seas tuntud glamuurse tänavapildi ja meelelahutuse poolt, kuid vähesed teavad rohkem Las Vegase ajaloo kohta. Enne kui sinna meelelahutuse keskus rajati, asus selles piirkonnas ainult kõrb. Kuid tänu selles piirkonnas asuvatele mitmetele veeallikatele, asutati sinna raudteelinn, mida kasutati teekonnast puhkamiseks ja tankimiseks. Sellest arenes linn edasi ning sinna asutati esimesed koolid ja elamupiirkonnad. 1930-ndatel avastasid paljud ameeriklased, et Las Vegases on soodsamad lahutusseadused, mis tähendas seda, et paljud kolisid sinna ainult 6 nädalaks, millest piisas lahutuse läbi viimiseks.

Abielu karil inimestele hakkasid kohalikud kiirelt pakkuma meelelahutust ning selleks rajati sinna ka esimesed kasiinod. Nüüdseks on linnast arenenud suur meelelahutuspiirkond, mis on üle maailma kuulus suurte kasiinode ja maailmakuulsate artistide kontsertite poolt. Las Vegas on hea näide sellest, et kasiinode edukus ei sõltu mitte ainult hasartmängude pakkumisest vaid ka sellest, kas selle külastajatel on võimalik ka nautida muusikat ja muid etendusi koos lähedastega.

Millised kasiinod pakuvad parimat meelelahutust?

Kasiinotööstus on viimase saja aastaga arenenud meeletult, ning tänapäeval on võimalik leida kasiinosid, mis pakuvad luksuslikku elamust nii mängusaalis kui ka üle kuurorti – meelitades ligi külalisi igast maailma otsast. Macaus asuv Wynn kasiino on üks kõige glamuursemaid sihtpunkte kasiinosõprade seas. Wynn Macau pakub lisaks suursugusele hasartmängude valikule ka kahte Michelini tärniga restorani, luksuslikku spaad ning imeilusaid hotelli sviite, ning lisaks vee-etendust suursugustel purskkaevudel.

James Bondi poolt kuulsaks tehtud Monte Carlo kasiino on tõeliselt stiilne kasiino, mille arhitektuur ja stiilne sisustus meelitab ligi luksusjahte miljonäridega, kes naudivad kvaliteetset meelelahutust ja kasiinot ajaloolises ehitises, mis pärineb 19.ndast sajandist. Mitte igaüks ei kujuta ette päevast seiklust safaris ja öist meelelahutust kasiinos, kuid just seda on võimalik nautida Johannesburgis asuvas Sun City kasiino kuurortis. Sun City kasiinot peetakse üheks maailma parimaks sihtpaigaks, ning pole ka ime – keset loodust asuvas kuurortist on võimalik leida 18 auguga golfiväljak, tehisjärv millel saab proovida jetisõitu ja langevarjuhüppeid ja palju muud.