6 imelist kasiinoreisi sihtkohta üle kogu maailma

Hasartmängud on Eestis viimastel aastakümnetel muutunud palju populaarsemaks – olgu siis spordiennustuse, boonuskoodide nagu Unibet boonuskood abil või internetis õnnemängude mängimise näol. Ja kasiinotööstus on mujal maailmas õitsenud veelgi kauem, miks peaksime siis piirduma nende külastamisega ainult veebis?

Kui sa oled planeerimas uut reisi ja tahaksid kogeda maailma parimaid hasartmängulinnu ning kõike, mida nendel paikadel pakkuda on, siis leiad alljärgnevalt nimekirja kõige parematest maailma reisisihtkohtadest, mis on tuntud oma kasiinotööstuse poolest.

1. Las Vegas

Kas olid üllatunud? Las Vegas on absoluutselt ilma igasuguse kahtluseta maailma parim hasartmängulinn. Tuntud kui patupealinn on Las Vegas kõige tuntum kasiinopaik, kuhu on kokku koondunud kõige kuumemad mängud ning sajad erinevad mänguvõimalused.

Las Vegases on rohkelt 24h avatud kasiinosid ning palju muid meelelahutusasutusi. Tegemist on linnaga, mis ei maga mitte kunagi, sobides hästi neile, kes otsivad tõeliselt rikkaliku ööeluga puhkust.

2. Monte Carlo

Kui Las Vegas on natuke liiga kaugel, siis tasub mõelda Monte Carlo külastamisele, mis on Eesti mängijate jaoks märksa lähemal. Euroopas Monacos asuv linn on peale Las Vegase üks kõige kuulsamaid hasartmängulinnu maailmas ning ühtlasi on tegemist ühe kõige rikkama linnaga kogu maailmas.

Märkimisväärne on ka see, et paljud maailma esimesed kasiinod on alguse saanud Monte Carlost. Kuulus Monte Carlo kasiino ehitati selles linnas juba 19. sajandil!

3. Macau

Hiina külastamiseks on muidki põhjuseid lisaks Aasia looduse ilu nautimisele. Macau on Aasia tuntud hasartmängulinn, kuhu võtavad sammu tuhanded turistid iga aasta, isegi inimesed Las Vegasest, mis kõneleb selgelt paiga rikkalikust kasiinokultuurist.

Paiga näol on tegemist kontinendi ühe kõige rikkama paigaga, milles tuleb pool sissetulekust kasiinotööstusest. Kes võtab sammu ette Aasia poole ning soovib kogeda Las Vegase laadset kasiinokogemust, peaks kindlasti Macaud külastama.

4. Atlantic City

Ameerikas on kasiinotööstus eriti kuulus tänu Las Vegasele, kuid ka riigi idakallas pole kasiinodeta. Kõige tuntum kasiinopaik peale Las Vegase on nimelt Atlantic City, mis on põhimõtteliselt ehitatud kasiinotööstuse peale. Linn on tuntud oma ägedate hotellide ja ööklubide poolt ning pea igal nurgal on slotimasinad ja lauamängud, mistõttu on Atlantic City kõigi ameeriklaste reisisihtpunktide nimekirjas.

5. Bahama saared

Bahama saartele mõeldes tulevad kõigile silme ette kaunid liivarannad ja aastaringne päikesepaiste, kuid sellel troopilisel paradiisil on pakkuda ka muud. Kasiinomängud on aga tegelikult Bahama saartel väga populaarsed. Nassau kant on tuntud oma Crystal Palace kasiino poolest ning saartel korraldatakse ka iga aasta Poker Stars suurt pokkeriturniiri.

Pannes selle kokku kõikide muude mänguvõimalustega on Bahama saared suurepärane viis, kuidas veeta unustamatu puhkusereis.

6. Marina Bay

Singapur ei kõla samuti eriti kasiinoliku paigana, kuid Singapuris asuv Marina Bay on ühe suurima kasiino kodu. Marina Bay Sands kasiino on ääretult suur – kasiinos on enam kui 2500 ruumi, mitu basseini ja ööklubi ning kõige sellega on läinud paik kirja ühe kõige suurema kasiinona maailmas. Singapur on mõistagi ka kultuuriliselt oluline paik, mis näitab Aasia võlusid parimast küljest.

Need kuus on vaid mõned sihtkohad, mida tasub külastada ühel kasiinosõbral – olgu reisi sihtkohaks Euroopa, Aasia või Ameerika, igalt kontinendilt leiab hämmastavaid mänguvõimalusi.